Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Aivaras Šimkus

Lengvosmintys.lt / Aivaras Šimkus

Aivaras Šimkus – psichologas

Įvairiais gyvenimo etapais žmogus susiduria su vis naujai iškylančiais sunkumais bei išbandymais, neretai nežinodamas, kaip su jais susitvarkyti ar kurį kelią geriau pasirinkti.

Individuali konsultacija, tai saugi vieta kurioje gali būti tikruoju savimi, atskleisti net ir tas savybes, kurios Tau pačiam gali atrodyti nepriimtinos ar nepageidaujamos.

Konsultacijų metu bandysime atskleisti Tavo vidinius resursus ir stiprybes, kurios padės keliauti savirealizacijos link ar priimti Tau pačiam tinkamiausius sprendimus, bandysime pažvelgti į Tave santykyje su kitais, bandysime suprasti iš kur kyla įvairūs sunkumai bei į juos pažvelgti kitu kampu.

Psichologija gali ne tik padėti jaustis geriau kasdien, bet ir atverti žmogui jo vidinius resursus bei stiprybes.

aivaras simkus psichologas kaune

Išsilavinimas

Magistras: Sveikatos psichologija, Vytauto Didžiojo Universitetas.

Bakalauras: Psichologija, Vytauto Didžiojo Universitetas.

 

Kursai, seminarai

Kauno Psichiatrų ir Psichologų klubas – “Psichologinis konsultavimas”;

Kauno Psichiatrų ir Psichologų klubas – “Dailės terapija – raktas į vidinį kliento pasaulį”;

Kauno Psichiatrų ir Psichologų klubas – “Psichologinė diagnostika ir jos taikymo galimybės”.

Atsiliepimai

Geras psichologas, kuriam matosi jog svarbu, kad žmogui pagerėtų. Tikrai stengiasi ir išklauso. Esu dėkingas už profesionalumą.

28 m. vyras

Padėjo sudėtingu gyvenimo laikotarpiu. Tuomet labai negatyviai žvelgiau į mane supančią aplinką ir buvau daug kuo nusivylusi. Po konsultacijų pradėjau adekvačiau vertinti situacijas ir jose atrasti pozityvių ir gerų dalykų. Už tai ir esu dėkinga.

38 m. moteris

Pagaliau atradau savyje vidinės ramybes, kurios jau senai nejaučiau. Tai stipriai padėjo nurimti ir susitvarkyti su stresu darbe.

30 m. moteris

Pasikalbam, bus lengviau

Kad ir kas vyksta tavo gyvenime – rutina varo iš proto, nori pagerinti santykius su artimaisiais, o gal vyksta svarbūs pokyčiai – mes kviečiame tave į pokalbį su terapeutu, kuris padės išsikapstyti iš emocijų audros, sąmoningiau pažvelgti į savo vidų ir supančią aplinką. Terapijos metu išmoksi atpažinti savo jausmus ir suvaldyti mintis, teraupeutas tave išklausys, patars, gerbs ir supras.

Logiška

Kai esi išalkęs, pavalgai. Kai nori sustiprėti fiziškai, eini į sporto klubą. Kai jautiesi nekaip – ateik pasikalbėti su terapeutu.

Konfidencialu

Kalbamės nuoširdžiai ir atvirai. Tai, ką aptariame terapeuto kabinete, lieka terapeuto kabinete.

Patogu

Įsikūrėme ramybe alsuojančiame rajone – Užupyje. Atvykti patogu tiek pėsčiomis, tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu.

Registracija pokalbiui su terapeutu

Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Susisieksime dėl registracijos patvirtinimo.


Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.