Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Alina Pajėdienė

Lengvosmintys.lt / Alina Pajėdienė

Alina Pajėdienė – psichologė

Konsultacijų metu kalbėsime apie paprastas gyvenimiškas situacijas, kuriose slypi ne tik įvairūs rūpesčiai ir iššūkiai, bet ir neatskleistos tavo stiprybės bei gebėjimai.

Esu pasiryžusi padėti tau geriau suprasti save, lengviau įveikti įvairius sunkumus, pažvelgti į juos kitu kampu ir atrasti naujų sprendimo būdų.

Dažnai pokalbio su draugu ar kitu artimu žmogumi nepakanka norint įveikti emocinius sunkumus. Pokalbis su psichologu yra daug efektyvesnis būdas, kadangi psichologas geba objektyviai įvertinti situaciją, turi profesinių žinių apie problemų priežastis ir sprendimo būdus bei pagalbos metodus.

Patirdami fizinį skausmą ilgai nedelsdami kreipiamės į gydytoją, tačiau neretai delsiame pasirūpinti savo emocine sveikata, kai jaučiamės prislėgti, pikti, nerimaudami, negalėdami susitvarkyti su stresu ar savo jausmais, išgyvendami krizę. 

Alina Pajediene psichologe vilniuje

Psichologo darbas – tai mano pašaukimas, kuris teikia didžiausią džiaugsmą. Tikiu, kad žmogus yra laimingiausias tada, kai padeda kitiems.

Išsilavinimas

 

Magistras: Klinikinė psichologija, Vilniaus Universitetas.

Bakalauras: Psichologija, Vilniaus Universitetas.

 

Publikacijos

 

Iki mokyklinio amžiaus vaikų buvimas prie ekranų: kada tai tampa vaikų sveikatos rizikos veiksniu? Sveikatos mokslai, 2017/5(27), 134-143) Alina Pajėdienė, Jusienė, Laurinaitytė, Praninskienė, Rakickienė, Urbonas.

Nuoroda:https://docs.wixstatic.com/ugd/9e1056_6522a4fa2a944d18b15988fb0b0d81a4.pdf

 

Kursai, seminarai

 

Mokslinė – praktinė konferencija ‘Ankstyvosios vaikystės traumos įtaka psichikos sutrikimų išsivystymui, jų diagnostikai ir gydymui’

Pagalbos nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje kokybės užtikrinimas; Smurto artimoje aplinkoje priežastys, dinamika, pasekmės; kliento – konsultanto santykio dinamika; disfunkciški vaidmenys kliento – konsultanto santykyje; socialinių tarnybų vaidmuo įveikiant smurtą šeimoje.

Atsiliepimai

Psichologė padėjo susidėlioti chaotiškas mintis, atrasti gyvenime daugiau balanso ir vertinti akimirkas pozityviau.

45 m. moteris Kokybės kontrolės vadovė

Pokalbiai stipriai padėjo susitvarkyti su stresu sesijos metu ir ne tik.

Justinas (22 m.) Medicinos studentas

Labai mielas, šiltas žmogus, savo srities specialistė. Labai padėjo sunkiame gyvenimo etape. Nuoširdus AČIŪ!!!!Tikrai rekomenduoju!

33 m. moteris

Pasikalbam, bus lengviau

Kad ir kas vyksta tavo gyvenime – rutina varo iš proto, nori pagerinti santykius su artimaisiais, o gal vyksta svarbūs pokyčiai – mes kviečiame tave į pokalbį su terapeutu, kuris padės išsikapstyti iš emocijų audros, sąmoningiau pažvelgti į savo vidų ir supančią aplinką. Terapijos metu išmoksi atpažinti savo jausmus ir suvaldyti mintis, teraupeutas tave išklausys, patars, gerbs ir supras.

Logiška

Kai esi išalkęs, pavalgai. Kai nori sustiprėti fiziškai, eini į sporto klubą. Kai jautiesi nekaip – ateik pasikalbėti su terapeutu.

Konfidencialu

Kalbamės nuoširdžiai ir atvirai. Tai, ką aptariame terapeuto kabinete, lieka terapeuto kabinete.

Patogu

Įsikūrėme ramybe alsuojančiame rajone – Užupyje. Atvykti patogu tiek pėsčiomis, tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu.

Registracija pokalbiui su terapeutu

Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Susisieksime dėl registracijos patvirtinimo.

Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.