Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Indraja Ula Žinytė

Lengvosmintys.lt / Indraja Ula Žinytė

Indraja Ula Žinytė – psichologė

Mes visi susiduriame su sunkumais, kuriuose nerandame atsakymų, kartais jaučiamės silpni ir būna tikrai sunku džiaugtis gyvenimu. Tačiau tam, kad problemos taptų lengvesnės ir galėtume jas įveikti, mes galime kreiptis pagalbos ir nelikti vieni.

Psichologo konsultacijose yra suteikiama erdvė kalbėti apie Tau svarbius dalykus, kurie neramina, jaudina, baugina ar sukelia kitų sunkumų. Čia, saugioje terpėje, galima atskleisti tai, apie ką kalbėtis su kitais yra nedrąsu.

Konsultacijų metu taikysime įvairius metodus, padėsiančius pažvelgti į Tavo problemas kitu kampu, mokytis jas priimti bei sąmoningai pastebėti jas lemiančias priežastis.

psichologe vilniuje indraja ula zinyte

Mano darbo įrankis – tai žodžiai ir įsitraukimas į santykį, kurį kuriame kartu su klientu.

Išsilavinimas

 

Magistras: Klinikinė psichologija, Vilniaus Universitetas.

Bakalauras: Psichologija, Vilniaus Universitetas.

Malagos universitetas (Universidad de Málaga), „Erasmus“ studentų mainų programa, bendroji psichologija.

 

Kursai, seminarai

 

2017 m. Birštonas, Klinikinių ir sveikatos psichologų konferencija „Iššūkiai, geroji praktika, ir ateities galimybės sveikatos apsaugos srityje“

2017 m. Vilnius, savanorystė tarptautinėje konferencijoje „Eating Disorders in Multicultural Settings“

2014 m. Vilnius, Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija „Psichologiniai tyrimai. Reikšmė visuomenei – iššūkis tyrėjui“

Atsiliepimai

Psichologė padėjo susidėlioti chaotiškas mintis, atrasti gyvenime daugiau balanso ir vertinti akimirkas pozityviau.

45 m. moteris Kokybės kontrolės vadovė

Pokalbiai stipriai padėjo susitvarkyti su stresu sesijos metu ir ne tik.

Justinas (22 m.) Medicinos studentas

Labai mielas, šiltas žmogus, savo srities specialistė. Labai padėjo sunkiame gyvenimo etape. Nuoširdus AČIŪ!!!!Tikrai rekomenduoju!

33 m. moteris

Pasikalbam, bus lengviau

Kad ir kas vyksta tavo gyvenime – rutina varo iš proto, nori pagerinti santykius su artimaisiais, o gal vyksta svarbūs pokyčiai – mes kviečiame tave į pokalbį su terapeutu, kuris padės išsikapstyti iš emocijų audros, sąmoningiau pažvelgti į savo vidų ir supančią aplinką. Terapijos metu išmoksi atpažinti savo jausmus ir suvaldyti mintis, teraupeutas tave išklausys, patars, gerbs ir supras.

Logiška

Kai esi išalkęs, pavalgai. Kai nori sustiprėti fiziškai, eini į sporto klubą. Kai jautiesi nekaip – ateik pasikalbėti su terapeutu.

Konfidencialu

Kalbamės nuoširdžiai ir atvirai. Tai, ką aptariame terapeuto kabinete, lieka terapeuto kabinete.

Patogu

Įsikūrėme ramybe alsuojančiame rajone – Užupyje. Atvykti patogu tiek pėsčiomis, tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu.

Registracija pokalbiui su psichologu

Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Susisieksime dėl registracijos patvirtinimo.

Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.