Karolina

Lengvosmintys.lt / Karolina

Psichologė Karolina

Darbinėje aplinkoje daugiausiai dėmesio skiriame įgūdžiams, skirtiems naviguoti išoriniame pasaulyje, o mūsų vidaus – minčių, jausmų, norų, emocijų – pajautimas lieka tarsi pamirštas. Tai mums netrukdo, kol gyvenime viskas klojasi palankiai. Deja, gyvenime kartais nutinka nesuplanuotų pokyčių, ne visada lengvų. Būtent šiais momentais galime jaustis pasimetę dėl to, jog nesugebame su savimi “susitvarkyti”.

Iššūkiai yra įveikiami dirbant su tuo, ką atrandame konsultacijų metu – vis geriau suprantant save, savo motyvaciją, tikruosius norus, praeities bagažą, vidines baimes. Tai suteikia ne tik palengvėjimą mums patiems, bet ir padeda išmokti bendrauti su kitais taip, kad būtume iš tiesų išgirsti ir suprasti.

Manau, jog psichologija yra efektyviausias įrankis, padedantis išlikti ramiems net ir audrų metu, bei pamažu kreipti gyvenimą norima kryptimi vis geriau pažįstant save. 

„Psichologo kabinetas - tai saugi vieta išreikšti save bei išsigryninti tikrąsias problemų šaknis, o to rezultatas yra palankesnių sprendimų priėmimas ateityje.“

psichologe vilniuje karolina

Išsilavinimas

2013 m. Bakalauras (Psichologija), University of Glasgow.

Kursai, seminarai:

2020 m. „Science of Well-Being“ Yale University, Coursera

2021 m. Asmeninė koučingo programa su Lina Skukauske

2022 m. Asmeninė mentorystės programa su Elena Zoe

 

Individualių konsultacijų kaina Vilniuje ir internetu: 50 Eur 

Registracija konsultacijai

Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Susisieksime dėl registracijos patvirtinimo.


    Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.