Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Vitalija Navickė

Lengvosmintys.lt / Vitalija Navickė

Vitalija Navickė – psichologė

Šiuolaikiniame pasaulyje esant didžiuliam tempui neretai kasdienybės palydovais tampa stresas, nerimas ir su jais susijusios įvairios problemos bei iššūkiai. Kuomet žmogus neturi pakankamai įgūdžių su jais tvarkytis, gali kilti įvairūs neigiami jausmai, tokie kaip beviltiškumas, liūdesys, pyktis, taip pat suprastėti gyvenimo kokybė.

Kartais atrodo, kad iš tokios situacijos tarsi nėra kaip ištrūkti, tačiau būtent psichologinių konsultacijų metu atrandami tinkamiausi būdai sau padėti.

Psichologinių konsultacijų metu, saugioje išsipasakoti erdvėje, suteikiama galimybė pastebėti įvairius psichologinius mechanizmus, kurie veda prie teigiamų išgyvenimų, atskleidžiamos asmenį stiprinančios savybės bei įgyjama naujų įgūdžių siekiant tvarkytis su iškylančiais iššūkiais.

Kiekvienas žmogus yra vertas jaustis laimingu, o norint to pasiekti svarbu puoselėti savo emocinę sveikatą.

vitalija navicke psichologe vilniuje

Išsilavinimas

Magistras: Sveikatos psichologija, Vilniaus universitetas.

Magistras: Neurobiologija, Vilniaus universitetas.

Bakalauras: Psichologija, Vytauto Didžiojo Universitetas.

Kursai, seminarai

2018 – 2019 Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos KET pagrindų kvalifikacijos pažymėjimas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

2016 LSMU konferencija „Nerimo ir su stresu susiję psichikos sutrikimai:  nuo diagnostinių iššūkių iki įrodymais pagrįsto gydymo“.

2015  LSMU konferencija “Psichiatrija bendrojoje medicinoje: praeitis, dabartis, ateities perspektyvos”.

2014 Varšuva. 4-oji tarptautinė konferencija “Aspects of Neuroscience”.

Atsiliepimai

Geras psichologas, kuriam matosi jog svarbu, kad žmogui pagerėtų. Tikrai stengiasi ir išklauso. Esu dėkingas už profesionalumą.

28 m. vyras

Padėjo sudėtingu gyvenimo laikotarpiu. Tuomet labai negatyviai žvelgiau į mane supančią aplinką ir buvau daug kuo nusivylusi. Po konsultacijų pradėjau adekvačiau vertinti situacijas ir jose atrasti pozityvių ir gerų dalykų. Už tai ir esu dėkinga.

38 m. moteris

Pagaliau atradau savyje vidinės ramybes, kurios jau senai nejaučiau. Tai stipriai padėjo nurimti ir susitvarkyti su stresu darbe.

30 m. moteris

Pasikalbam, bus lengviau

Kad ir kas vyksta tavo gyvenime – rutina varo iš proto, nori pagerinti santykius su artimaisiais, o gal vyksta svarbūs pokyčiai – mes kviečiame tave į pokalbį su terapeutu, kuris padės išsikapstyti iš emocijų audros, sąmoningiau pažvelgti į savo vidų ir supančią aplinką. Terapijos metu išmoksi atpažinti savo jausmus ir suvaldyti mintis, teraupeutas tave išklausys, patars, gerbs ir supras.

Logiška

Kai esi išalkęs, pavalgai. Kai nori sustiprėti fiziškai, eini į sporto klubą. Kai jautiesi nekaip – ateik pasikalbėti su terapeutu.

Konfidencialu

Kalbamės nuoširdžiai ir atvirai. Tai, ką aptariame terapeuto kabinete, lieka terapeuto kabinete.

Patogu

Įsikūrėme ramybe alsuojančiame rajone – Užupyje. Atvykti patogu tiek pėsčiomis, tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu.

Registracija pokalbiui su terapeutu

Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Susisieksime dėl registracijos patvirtinimo.


Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.