Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

  Vitalija Navickė

  Lengvosmintys.lt / Vitalija Navickė

  Vitalija Navickė – psichologė

  Šiuolaikiniame pasaulyje esant didžiuliam tempui neretai kasdienybės palydovais tampa stresas, nerimas ir su jais susijusios įvairios problemos bei iššūkiai. Kuomet žmogus neturi pakankamai įgūdžių su jais tvarkytis, gali kilti įvairūs neigiami jausmai, tokie kaip beviltiškumas, liūdesys, pyktis, taip pat suprastėti gyvenimo kokybė.

  Kartais atrodo, kad iš tokios situacijos tarsi nėra kaip ištrūkti, tačiau būtent psichologinių konsultacijų metu atrandami tinkamiausi būdai sau padėti.

  Psichologinių konsultacijų metu, saugioje išsipasakoti erdvėje, suteikiama galimybė pastebėti įvairius psichologinius mechanizmus, kurie veda prie teigiamų išgyvenimų, atskleidžiamos asmenį stiprinančios savybės bei įgyjama naujų įgūdžių siekiant tvarkytis su iškylančiais iššūkiais.

  „Kiekvienas žmogus yra vertas jaustis laimingu, o norint to pasiekti svarbu puoselėti savo emocinę sveikatą.“

  vitalija navicke psichologe vilniuje

  Išsilavinimas

  Magistras: Sveikatos psichologija, Vilniaus universitetas.

  Magistras: Neurobiologija, Vilniaus universitetas.

  Bakalauras: Psichologija, Vytauto Didžiojo Universitetas.

  Kursai, seminarai

  2018 – 2019 Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos KET pagrindų kvalifikacijos pažymėjimas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

  2016 LSMU konferencija „Nerimo ir su stresu susiję psichikos sutrikimai:  nuo diagnostinių iššūkių iki įrodymais pagrįsto gydymo“.

  2015  LSMU konferencija „Psichiatrija bendrojoje medicinoje: praeitis, dabartis, ateities perspektyvos“.

  2014 Varšuva. 4-oji tarptautinė konferencija „Aspects of Neuroscience“.

  Registracija pokalbiui su psichologu

  Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Susisieksime dėl registracijos patvirtinimo.


   Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.

   Ačiū už konsultacijas internetu! Gyvenu užsienyje, todėl gera išsikalbėti sava kalba. Padėjo ramiau reaguoti į ivairius iššūkius darbe. A.J

   Psichologė padėjo susidėlioti chaotiškas mintis, atrasti gyvenime daugiau balanso ir vertinti akimirkas pozityviau. - 45 m. moteris

   Puiki psichologė, padėjo susitvarkyti su panikos priepuoliais, labiau pasitikėti savimi. Dar kartą labai ačiū. - I.J.