Atsiliepimai

Lengvosmintys.lt / Atsiliepimai

Atsiliepimai

Jeigu lankėtės pas mūsų psichologus ir norite pasidalinti patirtimi, apačioje esančiame žinutės langelyje galite palikti anoniminį atsiliepimą.

Kaip gera sutikti specialistus, kuriems iš tikrųjų rūpi. Taip jaučiasi, kad psichologė nuoširdžiai myli žmones ir dirba mėgstamą darbą. Esu labai laiminga, kad jus atradau.

Psichoterapija tikrai nėra lengva kelionė, bet kaip greit viskas atsiperka su kaupu. Suprantama, kad ne visi turi galimybę, tačiau kas tik gali, pamatysite, galvosite tik vieną - kodėl nepradėjau šios kelionės anksčiau.

Atvykau pas psichoterapeutę po to, kai susidūriau su problemomis santykiuose. Atrodė, kad visada elgiuosi pagal tuos pačius modelius, negalėjau suprasti kaip tvarkytis su problemomis, kaip nustoti kartoti save. Ir kaip pasikeisti į gerąją pusę. Po kiekvienos sesijos jaučiuosi vis lengvesnė. Labai ačiū jums už pagalbą.

Esu labai dėkinga psichologei, kuri padėjo operatyviai susidėlioti gyvenimo taškus ant i ir vėl pradėti tikėti ir pasitikėti savimi. Kartais vienintelis dalykas, kurio trūksta jaustis gerai yra profesionalo patvirtinimas, kad eini tinkama linkme. Psichologė sukurė itin jaukią, saugią aplinką atverti savo vidų, jautriai ir empatiškai vertino situacijas bei davė neįkainojamų patarimų. Nebuvo lengva išdrįsti ateiti, bet neabejotinai buvo verta. Tai buvo vienas geriausių sprendimų šiais metais.

Buvo neramu kaip čia bus su tom internetinėm konsultacijom, nes gyvenu užsienyje ir neturiu galimybės atvykti gyvai, tačiau viskas einasi puikiai ir sklandžiai, esu labai patenkintas.

Geriausia psichologė Vilniuje. Esu bandžiusi eiti ir anksčiau, tačiau čia patiko labiausiai! Puiki ir lokacija, šalia naujas Paupio rajonas, gera po konsultacijos pavaikščioti prie upės.

Atėjau gan skeptiškai nusiteikęs (įkalbėjo draugė), bet dabar jaučiuosi padaręs didelę pažangą, gyventi daug ramiau ir lengviau. Ačiū!

Net negaliu apsakyti kokia esu dėkinga! Visos sesijų metu išmoktos pamokos man nepaprastai padėjo, gyvenime daug mažiau chaoso ir daug daugiau ramybės!

Išmokau labiau kontroliuoti savo emocijas ir tapau ramesnė. Džiaugiuosi, kad psichologų konsultacijos vis populiarėja ir nebėra toks tabu kaip buvo anksčiau. Manau, naudinga būtų nueiti visiems!

Terapija tikrai padėjo man geriau suprasti savo problemas ir sužinoti kaip jas spręsti. Gavau daug naudingos informacijos ir sužinojau įvairių būdų, kaip valdyti savo nerimą ir panikos atakas.

Profesionalūs specialistai, jauki aplinka, viskas puiku. Jaučiau, kad psichologei nuoširdžiai rūpi mano gera savijauta, pažanga ir tai, kad ateityje mokėčiau savarankiškai spręsti savo sunkumus. Visada išsamiai paaiškina ką aptarsime sesijoje, draugiška, rami ir lengvai bendraujanti.

Dar kartą ačiū už viską, ką dėl manęs padarėte, negaliu žodžiais apsakyti, kiek man padėjote.

Ačiū psichoterapeutei už viską, ko išmokėte, ir už visus gerus patarimus. Tikrai rekomenduoju.

Pirmą kartą jaučiausi išklausytas ir suprastas. 10/10, rekomenduoju. Esu labai dėkingas už pagalbą.

Psichologė buvo be galo paslaugi ir mokanti nuraminti. Padėjo man išlipti iš labai tamsios vietos, kurioje tuo metu buvau atsidūrusi.

Labai ačiū psichologei, kuri padėjo man atsigauti po sunkaus laikotarpio. Jaučiuosi labiau savimi pasitikinti ir daug laimingesnė. Dar kartą ačiū už visą jūsų pagalbą ir palaikymą.

Turėjau labai gerą patirtį. Psichologė nuostabi ir man labai padėjo. Tikrai esu dėkinga už suteiktas paslaugas.

Psichologė nukreipė mane teisingu keliu, išmokė tvarkytis su nerimu. Puiki patirtis, labai džiaugiuosi, kad nusprendžiau pradėti šią kelionę. Ačiū!

Ačiū už konsultacijas internetu! Gyvenu užsienyje, todėl gera išsikalbėti sava kalba. Padėjo ramiau reaguoti į ivairius iššūkius darbe. A.J

Psichologė padėjo susidėlioti chaotiškas mintis, atrasti gyvenime daugiau balanso ir vertinti akimirkas pozityviau.

Puiki psichologė, padėjo susitvarkyti su panikos priepuoliais, labiau pasitikėti savimi. Dar kartą labai ačiū. - I.J.

Suteikė didesnio pasitikėjimo savimi, kas tikrai labai padeda sprendžiant įvairias problemas darbe.

Esu dėkinga už nuoširdų ir paprastą - žmogišką pokalbį, be smerkimo ir išankstinio nusistatymo.

Geras psichologas Vilniuje. Matosi jog jam svarbu, kad žmogui pagerėtų. Esu dėkingas už profesionalumą.

Pagaliau atradau savyje vidinės ramybės, kurios jau senai nejaučiau. Tai stipriai padėjo nurimti ir susitvarkyti su stresu.

Lankau „Lengvų minčių“ konsultacijas jau kelis mėnesius ir tikrai labai džiaugiuosi jus atradusi, dar kartą ačiū jums!

Daugiau koncentruojuosi į dabartį - išmokau būti čia ir dabar. Pavyksta ne visada, bet bent jau žinau ką daryti, kai „įsisvajoju“ .

Padėjome ir tau?

Padėjome ir tau? Parašyk atsiliepimą!
    Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.