...

DUK – Dažnai užduodami klausimai

Lengvosmintys.lt / DUK – Dažnai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie psichologų konsultacijas:

Kaip užsiregistruoti pas psichologą?

Pirmas žingsnis – užpildyk registracijos formą: REGISTRACIJA. Gavę tavo registraciją, netrukus su tavimi susisieksime ir suderinsime tau patogų konsultacijos laiką.

Ką kalbėsime per pirmąją konsultaciją?

Pirmosios psichologo konsultacijos metu susipažinsi su psichologu, aptarsite konsultacijų tikslus bei kiek susitikimų jums reikės. 

Kur vyksta konsultacijos?

„Lengvos mintys” yra įsikūrę Vilniuje ir Kaune, kontaktus rasi štai ČIA. Taip pat teikiame konsultacijas ir internetu, per Skype programėlę.

Kiek įprastai reikia laukti eilėje užsiregistravus?

Įprastai turime laisvų laikų tai pačiai arba sekančiai savaitei.

Kiek kainuoja psichologo konsultacija?

Psichologo konsultacijos kaina susitinkant gyvai – 40-50 Eur (trunka 50 min.), psichologo konsultacijos internetu kaina – 30-40 Eur (trunka 50 min.). Daugiau: https://lengvosmintys.lt/kainos/

Ar galima atšaukti konsultaciją?

Jei negalėsi atvykti suplanuotai konsultacijai, gali ją atšaukti, bet labai prašome tai padaryti iš anksto. Konsultaciją galima atšaukti likus ne mažiau 24 val. iki vizito pradžios. Atšaukus vėliau, prašome konsultaciją apmokėti. 

Ar galiu kreiptis, jei gyvenu ne Lietuvoje?

Mintis išreikšti sava kalba visada lengviau! Nemaža dalis mūsų klientų taip pat gyvena užsienyje, tam turime psichologų konsultacijas internetu. Užsiregistruok štai ČIA ir netrukus susisieksime su tavimi suderinti konsultacijos laiką.

Kiek pokalbių su psichologu man reikės?

Psichologo konsultacijos vidutiniškai trunka nuo mėnesio iki 4-5 mėnesių, tačiau tai labai individualu ir priklauso nuo kiekvieno žmogaus ir jo situacijos.

Kaip žinoti ar man tiks, patiks psichologas?

Pirmos konsultacijos metu turėsi galimybę pabendrauti su psichologu ir nuspręsti, ar nori toliau dirbti su šiuo specialistu.

Kada psichologas gali padėti?

Trumpai tariant, tada, kai jauti ar pastebi, jog tavo mintys ar emocijos sukuria tau diskomfortą kasdieninėje veikloje.

Liūdžiu jau savaitę, ar man depresija?

Neskubėk savęs “diagnozuoti”. Liūdesys yra labai natūrali emocija, kuri pati iš savęs nieko blogo nereiškia. Ilgas liūdesys yra tik vienas iš galimų depresijos požymių (daugiau informacijos apie depresiją rasi ČIA). Vis dėlto, jeigu jautiesi liūdnas ilgiau negu dvi savaites, pokalbis su psichologu būtų labai naudingas.

„Man nėra taip blogai, kad eičiau pas psichologą.“

Psichologas tau gali padėti ir jeigu turi tik kokią mažą problemą ar tiesiog sunkų sprendimą. Nereikia jaustis labai blogai, kad galėtum ateiti. Jauti didelį stresą prieš egzaminus? Gali užsukti kelis kartus ir aptarti tik šią konkrečią situaciją.

Turi klausimų?

Turi klausimų? Parašyk mums!

    Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.