Savivertė karjeroje – kaip įveikti vidinį kritiką ir labiau pasitikėti savimi?

Lengvosmintys.lt / Savivertė karjeroje – kaip įveikti vidinį kritiką ir labiau pasitikėti savimi?

Savivertė karjeroje – kaip įveikti vidinį kritiką ir labiau pasitikėti savimi?

Online mokymai su psichologu

Galbūt jautiesi įstrigęs savo karjeroje ir nepasitikėjimas savimi neleidžia judėti į priekį? Galbūt nori pakeisti darbą, daugiau uždirbti, o gal kuri savo verslą, tačiau tavo vidinis kritikas stabdo ir atsisako tau palankių galimybių?

Šie online mokymai su psichologu padės sužinoti būdus kaip sustiprinti savivertę, kaip labiau pasitikėti ir tikėti savimi bei drąsiai siekti savo karjeros tikslų.

Data: Dėl jums patogaus mokymų laiko ir datos, kreipkitės el.paštu info@lengvosmintys.lt

Trukmė: 2 val.

Vieta: Mokymai vyks internetu, “Zoom” platformoje. Negalintiems dalyvauti po mokymų atsiųsime įrašą.

** Jeigu nepavyksta apmokėti arba norite mokėti bankiniu pavedimu, užpildykite formą puslapio apačioje.

Taip pat šiems mokymams galima įsigyti el. dovanų kuponą! Kreiptis el.paštu info@lengvosmintys.lt

Aukštą savivertę turintys asmenys karjeroje pasižymi didesniu produktyvumu ir geresniais rezultatais, lengviau komunikuoja ir reiškia savo idėjas.

Apie mokymus

Daugybė žmonių neišnaudoja savo potencialo profesiniame gyvenime dėl vidinių baimių ir nepasitikėjimo. Žemesnės savivertės žmonėms yra sunkiau dalintis savo idėjomis, keltis karjeros tikslus ir jų siekti, megzti profesinius ryšius, atsisakoma galimybių.

Priešingai, aukštą savivertę turintys asmenys karjeroje pasižymi didesniu produktyvumu ir geresniais rezultatais, lengviau komunikuoja ir reiškia savo idėjas bei jaučia daugiau pasitikėjimo savimi galimybėms pasakyti – taip! Aukštesnės savivertės asmenys aiškiau mato, ko jie siekia, turi daugiau energijos ir entuziazmo planuoti ir siekti, jie mažiau bijo iššūkių, o į klaidas žiūri kaip į augimą. 

Kad ir kokiame savo karjeros etape šiuo metu esi, sustiprinti savivertę ir išmokti labiau pasitikėti savimi tikrai nevėlu.

Mokymų metu sužinosite:

– Kas yra savivertė

– Kokie veiksniai formuoja ir palaiko savivertę

– Kokį vaidmenį savivertė atlieka darbe ir karjeroje

– Kokie yra plonaodžių ir storaodžių profiliai darbe

– Kas yra apsišaukėlio fenomenas ir perdegimo sindromas karjeroje

– Kas yra saviveiksmingumas ir kokie būdai jį didinti

– Kokie yra būdai, auginantys savivertę darbinėje srityje

– Taip pat Jūsų papildomi klausimai, į kuriuos atsakys psichologas

Apie lektorių:

Klinikinis psichologas, psichodinaminės psichoterapijos studijų kursantas, Vilniaus universiteto doktorantas Jokūbas Gužas dirba praktinį konsultacinį ir mokslinį darbą, veda teorinius bei praktinius-patyriminius seminarus ir mokymus įvairiomis su psichikos sveikata ir psichologiniais sunkumais susijusiomis temomis.

Registracija

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti el. paštu info@lengvosmintys.lt, telefonu +37064820408 arba užpildę žemiau esančią formą. Gavę jūsų registraciją arba klausimą, netrukus su jumis susisieksime.

    Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.