Apie mus

Lengvosmintys.lt / Apie mus
psichologas vilniuje kaune

Lengvos mintys –

Emocinės sveikatos centras

Lengvos mintys  – tai  Emocinės sveikatos centras, kuriame teikiamos psichologo konsultacijos. Sukūrėme šiuolaikišką ir jaukią erdvę tavo jausmų ir emocijų pažinimui. Tau padės savo darbui atsidavę, profesionalūs ir kvalifikuoti psichologai.

Mes siūlome individualią psichologo konsultaciją, individualią psichologo konsultaciją internetu ir įvairius konsultacijų paketus.

Psichologo konsultacija

Daugelis patiriame įvairiausių iššūkių – gal tai staigūs pokyčiai, trikdančios situacijos ar ilgai užsitęsę sunkumai, kurie atrodo nepakeliami. Kartais gali pasirodyti, kad su tuo esi paliktas vienas, tačiau taip nėra – tau gali padėti pokalbis su psichologu.

Psichologo konsultacija – tai pagalba tau suprasti save ir savo situaciją tam, kad kuo lengviau priimtum kitokius sprendimus ir galėtum įveikti sunkumus. Psichologo konsultacija suteikia puikią galimybę išsipasakoti, kas neduoda ramybės. Psichologas nepatars, ką tau tiksliai reiktų daryti, bet jis padės išmokti suprasti ir įsigilinti į situaciją bei priimti geresnius sprendimus.

Psichologas tavęs neteis, jis supras, gerbs ir palaikys tave, kol mąstysi apie praeities įvykius, galbūt keisi požiūrį ar svarstysi, kaip elgtis ateityje. Tai saugi erdvė, kurioje išmoksi pamilti save ir gyvenimą.

Kada psichologo konsultacija gali padėti?

Psichologo konsultacija padeda susidoroti su tokiais sunkumais: stresas ir nerimas, santykiai poroje, su vaikais, šeimoje, tarp draugų ir kolegų, liūdesys ar depresija, netektis, darbas ir karjera, valgymo sutrikimai, sveikata ir gyvenimo būdas.

Daugiau atsakymų rasi štai čia: DUK

Nuo ko pradėti?

Pirmas žingsnis – sunkiausias, bet jis pats svarbiausias. Užpildyk registracijos formą: REGISTRACIJA. Gavę tavo registraciją, netrukus su tavimi susisieksime ir suderinsime tau patogų konsultacijos laiką.

Ačiū už konsultacijas internetu! Gyvenu užsienyje, todėl gera išsikalbėti sava kalba. Padėjo ramiau reaguoti į ivairius iššūkius darbe. A.J

Psichologė padėjo susidėlioti chaotiškas mintis, atrasti gyvenime daugiau balanso ir vertinti akimirkas pozityviau. - 45 m. moteris

Puiki psicholgė, padėjo susitvarkyti su panikos priepuoliais, labiau pasitikėti savimi. Dar kartą labai ačiū. - I.J.