Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Dovanų kuponas

Lengvosmintys.lt / Dovanų kuponas

Dovanų kuponas

Mes tikime, kad dabar – pats laikas pradėti daugiau dėmesio skirti savo emocinei sveikatai. Padėk žengti žingsnį į lengvesnes mintis! Ši dovana nesveria daug, tačiau yra sukurta įveikti sunkius išbandymus.

Visi susiduriame su tamsiomis dienomis, tačiau kartais tereikia kelių pokalbių su psichologu, kad pasidarytų lengviau. Žinome, kad pokyčiai neįvyksta greitai, bet juk taip svarbu imti ir pradėti!

Dovanų kuponus galima įsigyti bet kokiai pinigų sumai (vienos psichologo konsultacijos kaina – 40 Eur.)

Psichologo konsultacija – tai pagalba pačiam žmogui suprasti save ir savo situaciją tam, kad jis kuo lengviau priimtų kitokius sprendimus ir galėtų įveikti nesklandumus. Psichologas nepatarinės, ką reiktų daryti, bet jis padės išmokti suprasti ir įsigilinti į situaciją bei priimti geresnius sprendimus.

Esame įsikūrę Kaune ir Vilniuje.

dovanu kuponas

Įsigyk dovanų kuponą:

Žinutės langelyje nurodykite dovanų kupono sumą. Netrukus su Jumis susisieksime ir susitarsime kur išsiųsti dovanų kuponą.


Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.

Kada psichologo konsultacija gali padėti?

Daugelis patiriame įvairiausių sunkumų. Gal tai staigūs pokyčiai, trikdančios situacijos, ar ilgai užsitęsę sunkumai, kurie atrodo nepakeliami. Kartais gali pasirodyti, kad esi paliktas vienas tvarkytis su savo problemomis, tačiau taip nėra – tau gali padėti pokalbis su psichologu.

Psichologo konsultacija suteikia puikią galimybę išsipasakoti, kas neduoda ramybės. Taip pat būti išgirstam profesionalo, kuris jūsų neteis. Tai saugi erdvė, kur gali pažvelgti į save, peržvelgti savo gyvenimą ar tam tikras situacijas, kurios kelia rūpestį. Psichologas tave palaikys, gerbs ir palaikys kol tu mąstysi apie praeities įvykius, galbūt keisi požiūrį į savo situaciją ar svarstysi, kaip elgtis ateity.

Psichologo konsultacija padeda susidoroti su tokiais sunkumais:

1. Stresas ir nerimas;

2. Santykiai poroje, su vaikais, šeimoje, tarp draugų ir kolegų;

3. Liūdesys ar depresija;

4. Netektis;

5. Darbas ir karjera;

6. Valgymo sutrikimai;

7. Sveikata ir gyvenimo būdas.

 

Ką kalbėsime pirmosios psichologo konsultacijos metu?

Pirmosios psichologo konsultacijos metu susipažinsite su psichologu, aptarsite psichologo konsultacijų tikslus, bei kiek susitikimų jums reikės. Viena privati konsultacija trunka 50 minučių. Psichologo konsultacijos vidutiniškai trunka nuo mėnesio iki 4-5 mėn, tačiau tai labai individualu ir priklauso nuo kiekvieno žmogaus ir jo situacijos.

Atsiliepimai

Psichologė padėjo susidėlioti chaotiškas mintis, atrasti gyvenime daugiau balanso ir vertinti akimirkas pozityviau.

45 m. moteris Kokybės kontrolės vadovė

Pokalbiai stipriai padėjo susitvarkyti su stresu sesijos metu ir ne tik.

Justinas (22 m.) Medicinos studentas

Daugiau koncentruojuosi į dabartį - išmokau būti čia ir dabar. Pavyksta ne visada, bet bent jau žinau ką daryti kai "įsisvajoju" arba išsikeliu neįmanomus tikslus.

26 m. moteris Teisės studentė

Suteikė didesnio pasitikėjimo savimi, kas labai padeda sprendžiant problemas darbe.

28 m. vyras

Labai mielas, šiltas žmogus, savo srities specialistė. Labai padėjo sunkiame gyvenimo etape. Nuoširdus AČIŪ!!!!Tikrai rekomenduoju!

33 m. moteris

Pasikalbam, bus lengviau

Kad ir kas vyksta tavo gyvenime – rutina varo iš proto, nori pagerinti santykius su artimaisiais, o gal vyksta svarbūs pokyčiai – mes kviečiame tave į pokalbį su psichologu, kuris padės išsikapstyti iš emocijų audros, sąmoningiau pažvelgti į savo vidų ir supančią aplinką. Konsultacijų metu išmoksi atpažinti savo jausmus ir suvaldyti mintis, psichologas tave išklausys, patars, gerbs ir supras.

Logiška

Kai esi išalkęs, pavalgai. Kai nori sustiprėti fiziškai, eini į sporto klubą. Kai jautiesi nekaip – ateik pasikalbėti su psichologu.

Konfidencialu

Kalbamės nuoširdžiai ir atvirai. Tai, ką aptariame psichologo kabinete, lieka kabinete.

Ramu

Ramu, jog esi gerose rankose. Mūsų psichologai myli savo darbą, žinias nuolat atnaujina seminaruose ir stengiasi būti geriausiais.

Vilniuje ir Kaune

Esi iš kito miesto? Parašyk mums ir galbūt galėsime rekomenduoti kolegas Tavo mieste.

+37064820408

Jeigu neatsiliepėme iš karto, būtinai Tau perskambinsime.

info@lengvosmintys.lt

Parašyk visais rūpimais klausimais. Atrašysime kaip įmanoma greičiau.