Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

  Dovanų kuponas

  Lengvosmintys.lt / Dovanų kuponas

  Dovanų kuponas

  Mes tikime, kad dabar – pats laikas pradėti daugiau dėmesio skirti savo emocinei sveikatai. Padėk žengti žingsnį į lengvesnes mintis! Ši dovana nesveria daug, tačiau yra sukurta įveikti sunkius išbandymus.

  Visi susiduriame su tamsiomis dienomis, tačiau kartais tereikia kelių pokalbių su psichologu, kad pasidarytų lengviau. Žinome, kad pokyčiai neįvyksta greitai, bet juk taip svarbu imti ir pradėti!

  Dovanų kuponus galima įsigyti bet kokiai pinigų sumai.

  Vienos psichologo konsultacijos kaina – 40 Eur, psichologo internetu konsultacijos kaina – 30 Eur.

  Psichologo konsultacija – tai pagalba pačiam žmogui suprasti save ir savo situaciją tam, kad jis kuo lengviau priimtų kitokius sprendimus ir galėtų įveikti sunkumus. Psichologas nepasakys, ką tiksliai reiktų daryti, bet jis padės išmokti suprasti ir įsigilinti į situaciją bei priimti geresnius sprendimus. Tai saugi erdvė, kurioje išmokstama pamilti save ir gyvenimą.

  Esame įsikūrę Kaune ir Vilniuje.

  dovanu kuponas

  Įsigyk dovanų kuponą:

  Žinutės langelyje įrašyk dovanų kupono sumą. Netrukus susisieksime ir susitarsime kur išsiųsti dovanų kuponą!


   Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.

   Pagaliau atradau savyje vidinės ramybės, kurios jau senai nejaučiau. Tai stipriai padėjo nurimti ir susitvarkyti su stresu. - 30 m. moteris

   Lankau „Lengvų minčių“ konsultacijas jau kelis mėnesius ir tikrai labai džiaugiuosi jus atradusi, dar kartą ačiū jums! - Rasa Balčiūnaitė

   Daugiau koncentruojuosi į dabartį - išmokau būti čia ir dabar. Pavyksta ne visada, bet bent jau žinau ką daryti, kai „įsisvajoju“ . - 26 m. moteris