Mindfulness mokymai

Lengvosmintys.lt / Mindfulness mokymai

Mindfulness mokymai

(8 savaičių online kursas)

Išvengti streso ar nerimo šiuolaikiniame pasaulyje darosi vis sunkiau, neretai pastebi save judant per dienas lyg įjungus autopilotą: atbukusiais jausmais ir klajojančiomis mintimis. Mindfulness mokymai gali tai pakeisti.

8 savaičių online mokymai su medicinos gydytoja, būsima kognityvinės ir elgesio terapijos krypties psichoterapeute Nida Siliene padės suvaldyti kasdienybėje kylantį stresą, nerimą, įtampą ir atrasti ramybę bei pasitenkinimą ne tik aplinkoje, bet ir savo viduje. 

mindfulness mokymai

Nedidelės grupės – iki 10 žmonių.

Užsiėmimai vyksta 8 savaites.

240   190 €*

(8 užsiėmimai po 24 Eur). *Speciali kaina. Kiekis ribotas.

** Jeigu norite mokėti bankiniu pavedimu, užpildykite formą puslapio apačioje. Taip pat šiems mokymams galite įsigyti el. dovanų kuponą.

Padidėjęs produktyvumas, meilė sau, ryšys su savo kūnu, gebėjimas valdyti stresą ir nerimą – tai tik dalis mokymų privalumų.

Mindfulness praktikavimas – kokia nauda kasdienybėje?

Mindfulness praktikavimas gali skambėti sudėtingai ar nesuprantamai, tačiau tai yra praktiškas ir kiekvienam prieinamas būdas priartėti prie laimės. 

Kartu su grupe ir lektore diskutuojant, eksperimentuojant bei mokantis įvairių metodų, jau po 8 savaičių pasaulis prisipildys naujų potyrių ir jausmų, o mindfulness taps neatskiriama kasdienybės dalimi. Išmoksime atsiduoti kiekvienai sekundei, pastebėti jos individualų grožį ir nekantraujant laukti dar tūkstančio skirtingai nuostabių akimirkų.

Ką išmoksime?

– Išmoksime išjungti autopilotą ir naujai patirti pasaulį 

– Įgausime įgūdžių efektyviau ir maloniau dirbti bei mokytis

– Eksperimentuosime su daugybe mindfulness technikų

– Pažadinsime kūno pojūčius ir bandysime pamatyti pasaulį iš jų perspektyvos

– Mokysimės suprasti, tausoti ir pamilti save

– Atrasime ryšį su savo mintimis, kūnu ir mus supančia aplinka

– Perprasime savo minčių žaidimus ir išmoksime atskirti jų sukurtą tikrovės atvaizdą nuo realybės

– Išmoksime apsisaugoti nuo kasdienio streso, nerimo ir pervargimo

– Išmoksime kontroliuoti savo reakciją į nemalonius įvykius ir pokyčius

Apie lektorę

Nida Silienė – medicinos gydytoja, mindfulness – dėmesingo įsisąmoninimo – mokytoja, kognityvinės elgesio terapijos specialistė, turinti 20 metų darbo patirtį tarptautinėse verslo organizacijose.

„Gyvenimas yra mūsų minčių, emocijų ir pasirinktų veiksmų rezultatas.“

Esu nuolat besimokanti ir smalsi asmenybė. Giliai suvokiu, kad pasaulis, gyvenimas ir aš pati esu nuolatinis kitimas, kūryba ir augimas. Tikiu, kad tik pažindami, tobulėdami, geriau suvokdami save, priimdami ir paleisdami visas gyvenimo situacijas, gyvename ir kuriame geresnį savo gyvenimą. O gyvenimas yra mūsų minčių, emocijų ir pasirinktų veiksmų rezultatas. Todėl galime pasirinkti gyvenimo vertą gyvenimą. Galime rinktis brandą ir išmintį, sveikatą ir laimę. Tam reikia nedidelių, bet pastovių pastangų.“

Kaip vyks mindfulness mokymai?

Mokymai sudaryti iš 8 kassavaitinių online susitikimų. Kartu su lektore ir grupe sukursime atvirą ir palaikančią aplinką, kurioje diskutuosime, taikysime įvairius mindfulness metodus ir pratimus. Šias praktikas tęsime ir individualiai po užsiėmimų, naudodamiesi duota kurso medžiaga.

Į mokymų kainą įeina:

– Mokymus sudaro 8 savaičių trukmės online kursai.

– Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę. Vieno užsiėmimo trukmė – 2 val.

– Į užsiėmimų kainą įeina kurso medžiaga ir įrašai.

– Pasibaigus mokymams įgytas žinias ir išmoktus pratimus galėsite pritaikyti savarankiškai ir tęsti saviugdą.

–  Jeigu neturėsite galimybės dalyvauti kuriame iš 8 užsiėmimų, atsiųsime paskaitos vaizdo įrašą.

Praktikuoti mindfulness galima savarankiškai, tačiau šį tobulėjimo procesą palengvinti ir paspartinti padės mindfulness mokymai. Patyręs specialistas ne tik pasiūlys efektyviausius pratimus, bet ir padės tinkamai juos atlikti, įsijausti ir pritaikyti juos kasdieniame gyvenime.

Šie mokymai nerekomenduojami asmenims, turintiems psichozinių sutrikimų, šiuo metu išgyvenantiems sunkios depresijos epizodą arba ką tik patyrusiems sunkią krizę ar netektį. Šiuo atveju rekomenduojame kreiptis individualiai psichologo konsultacijai.

Registracija

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti el. paštu info@lengvosmintys.lt, telefonu +37064820408 arba užpildę žemiau esančią formą:

    Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.