...

Psichologo konsultacija

Lengvosmintys.lt / Psichologo konsultacija

Psichologo konsultacija

Psichologo konsultacija suteikia puikią galimybę išsipasakoti kas neduoda ramybės. Sukūrėme šiuolaikišką ir jaukią erdvę tavo jausmų ir emocijų pažinimui. Tau padės savo darbui atsidavę, profesionalūs psichologai.

Psichologo konsultacija kaina

Psichologo konsultacija ir emocinės sveikatos svarba

Daugelis patiriame įvairiausių iššūkių – gal tai staigūs pokyčiai, trikdančios situacijos ar ilgai užsitęsę sunkumai, kurie atrodo nepakeliami. Kartais gali pasirodyti, kad su tuo esi paliktas vienas, tačiau taip nėra – tau gali padėti pokalbis su psichologu.

Psichologo konsultacija – tai pagalba tau suprasti save ir savo situaciją tam, kad kuo lengviau priimtum kitokius sprendimus ir galėtum įveikti sunkumus. Psichologo konsultacija suteikia puikią galimybę išsipasakoti, kas neduoda ramybės. Psichologas nepatars, ką tau tiksliai reiktų daryti, bet jis padės išmokti suprasti ir įsigilinti į situaciją bei priimti geresnius sprendimus.

Psichologas tavęs neteis, jis supras, gerbs ir palaikys tave, kol mąstysi apie praeities įvykius, galbūt keisi požiūrį ar svarstysi, kaip elgtis ateityje. Tai saugi erdvė, kurioje išmoksi pamilti save ir gyvenimą.

Kada psichologo konsultacija gali padėti?

Psichologo konsultacija padeda susidoroti su tokiais sunkumais: stresas ir nerimas, santykiai poroje, su vaikais, šeimoje, tarp draugų ir kolegų, liūdesys ar depresija, netektis, darbas ir karjera, valgymo sutrikimai, sveikata ir gyvenimo būdas.

Daugiau atsakymų rasi štai čia: DUK

Ką kalbėsime pirmosios psichologo konsultacijos metu?

Pirmosios psichologo konsultacijos metu susipažinsite su psichologu, aptarsite psichologo konsultacijų tikslus bei kiek susitikimų jums reikės. Viena individuali konsultacija trunka 50 minučių. Psichologo konsultacijos vidutiniškai trunka nuo mėnesio iki 4-5 mėn, tačiau tai labai individualu ir priklauso nuo kiekvieno žmogaus ir jo situacijos.

Pirmojo susitikimo metu psichologas užduos klausimus apie Jus ir Jūsų gyvenimą. Ši informacija padės jam susipažinti su Jūsų situacija.

Štai kokių klausimų galite tikėtis:

Kodėl ieškote psichologo pagalbos? Tikriausiai kokia nors konkreti situacija Jus privertė kreiptis į psichologą. Jam būtina suprasti Jus dirginančias problemas, kad galėtų ieškoti gilesnių probleminių vietų.

Jūsų praeitis ir dabartis. Psichologas Jums užduos daug klausimų apie Jūsų gyvenimą. Pavyzdžiui, jis gali klausti kaip sutariate su savo šeima, nes šeima yra be galo svarbus aspektas, formuojantis Jūsų asmenybę.

Kokius simptomus jaučiate? Net ir žinodamas priežastį, dėl ko siekėte psichologo pagalbos, psichologas norės sužinoti, ar patiriate dar kokius nors simptomus, susijusius su Jūsų problema. Galbūt ta problema kelia sunkumus darbe?

Psichologas pasitelks šią informaciją, kad geriau suprastų Jus ir Jūsų problemą. Kartais diagnozę galima nustatyti jau po pirmojo susitikimo, o retkarčiais prireikia dar kelių.

Keli patarimai, padėsiantys jums pirmojo susitikimo metu:

1. Netylėkite. Konsultacijos – tai grupinis darbas. Jei Jūs aktyviai nedalyvausite, Jūsų susitikimai su psichologu neteks savo prasmės.

2. Būkite nuoširdus. Psichologai žino, kokių klausimų klausti, tačiau minčių jie neskaito, todėl Jūs, norėdamas geresnių rezultatų, atsakinėkite nuoširdžiai ir atvirai.

3. Pasiruoškite. Dar prieš susitikimą pasistenkite apgalvoti kas yra negerai, kad galėtumėte kuo geriau papasakoti, kaip jaučiatės dėl šios problemos. Galite ir užsirašyti, kas Jums neduoda ramybės – sudarykite sąrašą ir perskaitykite jį garsiai. Girdėdamas save įvardijant problemą, Jums bus lengviau ją nupasakoti psichologui.

4. Kuo geriau suprasite kaip dirba psichologas, tuo geriau jausitės pats. Nebijokite klausti, koks Jūsų susitikimų procesas, jei ko nors nesuprantate, paprašykite, kad jums paaiškintų.

5. Būkite atviras. Pirmojo susitikimo metu Jūsų galvoje sukasi įvairios mintys ir jausmai. Įsiklausykite jų, papasakokite kaip jaučiatės psichologui.

Psichologo konsultacija nėra lengvas ir greitas būdas susidoroti su problemomis, tai užtrunkantis procesas, tad išsikelkite realius tikslus. Nepamirškite, kad stengtis turite ir Jūs, tai sutvirtins Jūsų su psichologu ryšį ir padės greičiau išspręsti Jūsų problemas.

Psichologų konsultacijos kaina Vilniuje, Kaune ir internetu

Psichologo konsultacijos kaina priklauso nuo miesto bei konsultuojančio specialisto. Mūsų psichologai dirba Vilniuje ir Kaune, taip pat konsultuojame internetu. Psichologo konsultacijos kainas rasite čia: KAINOS.

Nuo ko pradėti, jeigu reikalinga psichologo konsultacija?

Pirmas žingsnis – sunkiausias, bet jis pats svarbiausias. Užpildyk registracijos formą apačioje. Gavę tavo registraciją, netrukus su tavimi susisieksime ir suderinsime tau patogų konsultacijos laiką.

Registracija psichologo konsultacijai

Registruotis galite el.paštu info@lengvosmintys.lt arba per žemiau esančią formą. Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Susisieksime dėl registracijos patvirtinimo.


    Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.

    Ačiū už konsultacijas internetu! Gyvenu užsienyje, todėl gera išsikalbėti sava kalba. Padėjo ramiau reaguoti į ivairius iššūkius darbe. A.J

    Psichologė padėjo susidėlioti chaotiškas mintis, atrasti gyvenime daugiau balanso ir vertinti akimirkas pozityviau. - 45 m. moteris

    Puiki psicholgė, padėjo susitvarkyti su panikos priepuoliais, labiau pasitikėti savimi. Dar kartą labai ačiū. - I.J.