Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Komanda

Lengvosmintys.lt / Komanda

Komanda

Mes suteikiame saugią ir jaukią aplinką jausmų ir emocijų pažinimui. Išklausome ir kartu išgyvename aptariamus džiaugsmus ir skausmus. Pokalbių metu padedame suprasti savo emocijas ir jausmus, o svarbiausia, pamilti save.

vitalija navicke psichologe vilniuje

Vitalija Navickė

Psichologė

Daugiau
aivaras simkus

Aivaras Šimkus

Psichologas

Daugiau
sarunas gerulis LM

Šarūnas Gerulis

Vadovas

Pasikalbam, bus lengviau

Kad ir kas vyksta tavo gyvenime – rutina varo iš proto, nori pagerinti santykius su artimaisiais, o gal vyksta svarbūs pokyčiai – mes kviečiame tave į pokalbį su psichologu, kuris padės išsikapstyti iš emocijų audros, sąmoningiau pažvelgti į savo vidų ir supančią aplinką. Konsultacijų metu išmoksi atpažinti savo jausmus ir suvaldyti mintis, psichologas tave išklausys, patars, gerbs ir supras.

Logiška

Kai esi išalkęs, pavalgai. Kai nori sustiprėti fiziškai, eini į sporto klubą. Kai jautiesi nekaip – ateik pasikalbėti su psichologu.

Konfidencialu

Kalbamės labai nuoširdžiai ir atvirai. Tai, ką aptariame psichologo kabinete, lieka psichologo kabinete.

Ramu

Ramu, jog esi gerose rankose. Mūsų psichologai myli savo darbą, žinias nuolat atnaujina seminaruose ir stengiasi būti geriausiais.

Registracija pokalbiui su psichologu

Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Susisieksime dėl registracijos patvirtinimo.

Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.