Psichologas internetu

Lengvosmintys.lt / Psichologas internetu

Psichologo konsultacija internetu 

Psichologas internetu – puiki galimybė per atstumą išsipasakoti kas neduoda ramybės. Konsultacijos vyksta vaizdo skambučiu per Skype programėlę.

psichologas internetu

Kaip psichologas internetu gali padėti?

Psichologas konsultacijų metu padės tau suprasti save ir savo situaciją tam, kad kuo lengviau priimtum kitokius sprendimus ir galėtum įveikti sunkumus. Psichologas tavęs neteis, jis supras, gerbs ir palaikys tave, kol mąstysi apie praeities įvykius, galbūt keisi požiūrį ar svarstysi, kaip elgtis ateityje, mokysies pamilti save ir gyvenimą. Psichologas nepasakys, ką tau tiksliai reiktų daryti, bet jis padės išmokti suprasti ir įsigilinti į situaciją bei priimti geresnius sprendimus.

Psichologo konsultacija padeda susidoroti su tokiais sunkumais: stresas ir nerimas, santykiai poroje, su vaikais, šeimoje, tarp draugų ir kolegų, liūdesys ar depresija, netektis, darbas ir karjera, valgymo sutrikimai, sveikata ir gyvenimo būdas.

Daugiau atsakymų rasi štai čia: DUK

Ką kalbėsime pirmosios psichologo konsultacijos metu?

Pirmosios psichologo konsultacijos internetu metu susipažinsi su psichologu, aptarsite psichologo konsultacijų tikslus bei kiek susitikimų jums reikės. Viena privati konsultacija trunka 50 minučių. Psichologo konsultacijos vidutiniškai trunka nuo mėnesio iki 4-5 mėn, tačiau tai labai individualu ir priklauso nuo kiekvieno žmogaus ir jo situacijos.

Kaip pasiruošti psichologo konsultacijai internetu?

Tikėtina, kad jums kyla keletas klausimų, tad norime jums patarti ir papasakoti, kaip geriausia pasiruošti pokalbiui su psichologu internetu. Tikimės, kad tai padės jums jaustis jaukiau ir ramiau bei mažiau nerimauti laukiant konsultacijos.

1. Konfidencialumas. Pirmiausia, su psichologu turite kalbėti atvirai, todėl pasirinkite saugią vietą skambučiui. Juk nenorėtumėte, kad jūsų mama/vaikai/vyras klausytųsi, ką kalbate. Paprašykite šeimos narių, kad sekančias 50min. jie jums netrukdytų. Jei neturi galimybės pabūti atskirame kambaryje – rinkitės automobilį. Taip pat siūlome asirūpinkite ramia, ne per garsia fonine muzika – tai padės jums atsipalaiduoti.

2. Įranga. Visai nesvarbu, ar susitikimui rinksitės kompiuterį, ar planšetę. Svarbiausia, kad ekranas būtų pakankamo dydžio. Štai, pavyzdžiui, telefonas gali būti per mažas, atminkite, kad tai ne šiaip pokalbis telefonu. Jūsų psichologas norės jus matyti iš tikrųjų, norės pastebėti jūsų kūno kalbą. Tai labai svarbu, nes didžioji dalis bendravimo vyksta ne žodžiais. Taip pat siūlome pokalbio metu naudoti ausines. Ausinės padeda sukurti didesnio privatumo jausmą, pagerina garso kokybę.

3. Interneto ryšys. Dažnai WI-FI yra geriausias pasirinkimas, tačiau jei namuose yra visi šeimos nariai, besinaudojantys namų internetu, vertėtų rinktis jūsų mobilaus plano duomenis. Esant lėtam internetui, taip pat rekomenduojame išjungti fone veikiančias programas. Jei vis tiek nerimaujate, pasitikrinkite savo interneto kokybę (pvz. čia), ypač svarbus interneto greitis – bent 5Mbps užtikrins gerą vaizdo skambučio kokybę.

Daugiau patarimų rasite mūsų straipsnyje „Kaip pasiruošti psichologo konsultacijai internetu?“

 

Nuo ko pradėti?

Pirmas žingsnis – sunkiausias, bet jis pats svarbiausias. Užpildyk registracijos formą apačioje. Gavę tavo registraciją, netrukus su tavimi susisieksime ir suderinsime tau patogų konsultacijos laiką bei atsiųsime sąskaitą apmokėjimui. Konsultacijos vyksta tik iš anksto jas apmokėjus. Psichologų konsultacijų kainas rasite ČIA.

Registracija psichologo konsultacijai internetu

Registruotis galite el.paštu info@lengvosmintys.lt arba per žemiau esančią formą. Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Telefono numerį nurodykite tarptautiniu formatu (pvz. +370 6xx xxxxx).

    Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.

    Ačiū už konsultacijas internetu! Gyvenu užsienyje, todėl gera išsikalbėti sava kalba. Padėjo ramiau reaguoti į ivairius iššūkius darbe. A.J

    Psichologė padėjo susidėlioti chaotiškas mintis, atrasti gyvenime daugiau balanso ir vertinti akimirkas pozityviau. - 45 m. moteris

    Puiki psicholgė, padėjo susitvarkyti su panikos priepuoliais, labiau pasitikėti savimi. Dar kartą labai ačiū. - I.J.