Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

  Psichologas internetu

  Lengvosmintys.lt / Psichologas internetu

  Psichologo konsultacija internetu 

  Tai puiki galimybė per atstumą išsipasakoti kas neduoda ramybės. Konsultacijos vyksta vaizdo skambučiu per Skype programėlę.

  psichologas internetu
  • Kaina
  • 30 Trukmė - 50 min.

  Kaip galime padėti?

  Psichologas konsultacijų metu padės tau suprasti save ir savo situaciją tam, kad kuo lengviau priimtum kitokius sprendimus ir galėtum įveikti sunkumus. Psichologas tavęs neteis, jis supras, gerbs ir palaikys tave, kol mąstysi apie praeities įvykius, galbūt keisi požiūrį ar svarstysi, kaip elgtis ateityje, mokysies pamilti save ir gyvenimą. Psichologas nepasakys, ką tau tiksliai reiktų daryti, bet jis padės išmokti suprasti ir įsigilinti į situaciją bei priimti geresnius sprendimus.

  Psichologo konsultacija padeda susidoroti su tokiais sunkumais: stresas ir nerimas, santykiai poroje, su vaikais, šeimoje, tarp draugų ir kolegų, liūdesys ar depresija, netektis, darbas ir karjera, valgymo sutrikimai, sveikata ir gyvenimo būdas.

  Daugiau atsakymų rasi štai čia: DUK

  Ką kalbėsime pirmosios psichologo konsultacijos metu?

  Pirmosios psichologo konsultacijos metu susipažinsi su psichologu, aptarsite psichologo konsultacijų tikslus bei kiek susitikimų jums reikės. Viena privati konsultacija trunka 50 minučių. Psichologo konsultacijos vidutiniškai trunka nuo mėnesio iki 4-5 mėn, tačiau tai labai individualu ir priklauso nuo kiekvieno žmogaus ir jo situacijos.

  Nuo ko pradėti?

  Pirmas žingsnis – sunkiausias, bet jis pats svarbiausias. Užpildyk registracijos formą apačioje. Gavę tavo registraciją, netrukus su tavimi susisieksime ir suderinsime tau patogų konsultacijos laiką bei atsiųsime sąskaitą apmokėjimui. Konsultacijos vyksta tik iš anksto jas apmokėjus.

  Registracija psichologo konsultacijai internetu

  Žinutės langelyje nurodyk tau tinkamą datą ir laiką. Netrukus susisieksime dėl registracijos patvirtinimo. Telefono numerį nurodykite tarptautiniu formatu (pvz. +370 6xx xxxxx).

   Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.

   Ačiū už konsultacijas internetu! Gyvenu užsienyje, todėl gera išsikalbėti sava kalba. Padėjo ramiau reaguoti į ivairius iššūkius darbe. A.J

   Psichologė padėjo susidėlioti chaotiškas mintis, atrasti gyvenime daugiau balanso ir vertinti akimirkas pozityviau. - 45 m. moteris

   Puiki psicholgė, padėjo susitvarkyti su panikos priepuoliais, labiau pasitikėti savimi. Dar kartą labai ačiū. - I.J.