Psichologas internetu – Psichologo konsultacijos internetu

Lengvosmintys.lt / Psichologas internetu – Psichologo konsultacijos internetu

Psichologas internetu – psichologo konsultacijos internetu

Psichologas internetu – puiki galimybė per atstumą išsipasakoti kas neduoda ramybės. Psichologo konsultacijos internetu vyksta vaizdo skambučiu per Skype programėlę.

psichologas internetu

Kaip psichologas internetu gali padėti?

Psichologas konsultacijų metu padės tau suprasti save ir savo situaciją tam, kad kuo lengviau priimtum kitokius sprendimus ir galėtum įveikti sunkumus. Psichologas tavęs neteis, jis supras, gerbs ir palaikys tave, kol mąstysi apie praeities įvykius, galbūt keisi požiūrį ar svarstysi, kaip elgtis ateityje, mokysies pamilti save ir gyvenimą. Psichologas nepasakys, ką tau tiksliai reiktų daryti, bet jis padės išmokti suprasti ir įsigilinti į situaciją bei priimti geresnius sprendimus.

Psichologo konsultacija padeda susidoroti su tokiais sunkumais: stresas ir nerimas, santykiai poroje, su vaikais, šeimoje, tarp draugų ir kolegų, liūdesys ar depresija, netektis, darbas ir karjera, valgymo sutrikimai, sveikata ir gyvenimo būdas.

Daugiau atsakymų rasi štai čia: DUK

Psichologas internetu ir susitikimai gyvai – kokie pliusai?

Psichologo konsultacijos internetu gali suteikti nemažai privalumų lyginant su gyvais susitikimais. Pirmiausia, jūs sutaupysite daug laiko, nes nereikės keliauti į psichologo kabinetą. Tai ypač naudinga tiems, kurie gyvena užmiestyje ar net užsienyje. Antra, psichologas internetu suteikia galimybę jaustis saugiau ir patogiau savo pačių namuose, kur nėra baimės, kad kas nors matys jus įeinant ar išeinant iš klinikos. Be to, kai kurie žmonės jaučiasi laisvesni ir atviresni kalbėdami internetu, todėl galbūt gebės pasidalinti sunkesniais jausmais ar patirtimis. Trečia, konsultuojant per nuotolį leidžia greitai ir lengvai suderinti sesijų laikus su kliento darbo grafiku, o tai reiškia, kad galėsite gauti pagalbą tada, kai jums labiausiai reikia

Ką kalbėsime pirmosios psichologo konsultacijos internetu metu?

Pirmosios psichologo konsultacijos internetu metu susipažinsi su psichologu, aptarsite psichologo konsultacijų tikslus bei kiek susitikimų jums reikės. Viena privati konsultacija trunka 50 minučių. Psichologo konsultacijos vidutiniškai trunka nuo mėnesio iki 4-5 mėn, tačiau tai labai individualu ir priklauso nuo kiekvieno žmogaus ir jo situacijos.

Psichologas internetu psichologo konsultacijos metu.

Psichologo konsultacijos internetu gali būti efektyvi – kaip pasiruošti joms?

Tikėtina, kad jums kyla keletas klausimų, tad norime jums patarti ir papasakoti, kaip geriausia pasiruošti pokalbiui su psichologu internetu. Tikimės, kad tai padės jums jaustis jaukiau ir ramiau bei mažiau nerimauti laukiant konsultacijos.

1. Konfidencialumas. Pirmiausia, su psichologu turite kalbėti atvirai, todėl pasirinkite saugią vietą skambučiui. Juk nenorėtumėte, kad jūsų mama/vaikai/vyras klausytųsi, ką kalbate. Paprašykite šeimos narių, kad sekančias 50min. jie jums netrukdytų. Jei neturi galimybės pabūti atskirame kambaryje – rinkitės automobilį. Taip pat siūlome asirūpinkite ramia, ne per garsia fonine muzika – tai padės jums atsipalaiduoti.

2. Įranga. Visai nesvarbu, ar susitikimui rinksitės kompiuterį, ar planšetę. Svarbiausia, kad ekranas būtų pakankamo dydžio. Štai, pavyzdžiui, telefonas gali būti per mažas, atminkite, kad tai ne šiaip pokalbis telefonu. Jūsų psichologas norės jus matyti iš tikrųjų, norės pastebėti jūsų kūno kalbą. Tai labai svarbu, nes didžioji dalis bendravimo vyksta ne žodžiais. Taip pat siūlome pokalbio metu naudoti ausines. Ausinės padeda sukurti didesnio privatumo jausmą, pagerina garso kokybę.

3. Interneto ryšys. Dažnai WI-FI yra geriausias pasirinkimas, tačiau jei namuose yra visi šeimos nariai, besinaudojantys namų internetu, vertėtų rinktis jūsų mobilaus plano duomenis. Esant lėtam internetui, taip pat rekomenduojame išjungti fone veikiančias programas. Jei vis tiek nerimaujate, pasitikrinkite savo interneto kokybę (pvz. čia), ypač svarbus interneto greitis – bent 5Mbps užtikrins gerą vaizdo skambučio kokybę.

Daugiau patarimų rasite mūsų straipsnyje „Kaip pasiruošti psichologo konsultacijai internetu?“

 

Psichologas internetu gali Tau padėti – registruokis jau dabar

Pirmas žingsnis – sunkiausias, bet jis pats svarbiausias. Užpildyk registracijos formą apačioje. Gavę tavo registraciją, netrukus su tavimi susisieksime ir suderinsime tau patogų konsultacijos laiką bei atsiųsime sąskaitą apmokėjimui. Konsultacijos vyksta tik iš anksto jas apmokėjus. Psichologų konsultacijų kainas rasite ČIA.

Registracija (Psichologo konsultacijos internetu)

Registruotis galite el.paštu info@lengvosmintys.lt arba per žemiau esančią formą. Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Telefono numerį nurodykite tarptautiniu formatu (pvz. +370 6xx xxxxx).

    Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.

    Ačiū už konsultacijas internetu! Gyvenu užsienyje, todėl gera išsikalbėti sava kalba. Padėjo ramiau reaguoti į ivairius iššūkius darbe. A.J

    Psichologė padėjo susidėlioti chaotiškas mintis, atrasti gyvenime daugiau balanso ir vertinti akimirkas pozityviau. - 45 m. moteris

    Puiki psicholgė, padėjo susitvarkyti su panikos priepuoliais, labiau pasitikėti savimi. Dar kartą labai ačiū. - I.J.