Lina

Geštalto psichoterapijos terapeutė Lina

Geštalto terapija leidžia sustoti, patirti save, suvokti ir įsisamoninti, ko noriu ir ko man iš tikrųjų reikia. Galbūt pamatyti kaip sau trukdau tam tikrose pasikartojančiose situacijose, atrasti „čia ir dabar” momente slypinčias naujas galimybes. 

Geštalto prichoterapijos principais pagrįstos terapijos metu siekiame suvokti ir apdoroti dabartines patirtis, padėti įsisąmoninti pasąmonėje besislepiančius konfliktus bei kelti sąmoningumą apie savo jausmus ir elgesį. Konsultacijų metu nepatarinėsiu, nenurodinėsiu, kaip reikia teisingai gyventi, bet padėsiu įsisąmoninti, pajausti ir išgirsti save.

Jei kyla nerimas, trūksta pasitikėjimo savimi, stringa santykiai su artimaisiais, ar tiesiog norisi pasikalbėti – susitikime. Tikiu, kad kiekvienas žmogus turi savyje galią pakeisti savo gyvenimą ir aš esu čia, kad galėtume kartu leistis į šią kelionę.

„Konsultacijų metu nepatarinėsiu, nenurodinėsiu, kaip reikia teisingai gyventi, bet padėsiu įsisąmoninti, pajausti ir išgirsti save.“

gestalto psichoterapijos praktike Lina

Išsilavinimas

2016 – 2021 Kauno Geštalto studijų centras. Geštalto prichoterapijos studijos

 

Individualių konsultacijų kaina Vilniuje ir internetu: 50 Eur 

Registracija konsultacijai

Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Susisieksime dėl registracijos patvirtinimo.


    Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.