Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

  Blog

  Lengvosmintys.lt / Asmeninis tobulėjimas  / Kodėl jausmai yra svarbūs?
  Kas yra jausmai

  Kodėl jausmai yra svarbūs?

  Kai kuriems iš mūsų atsiranda neigiami jausmai dėl to, kokias emocijas patiriame. Kartais slepiame savo liūdesį ir sugeriame savo pyktį. Kartais net patys nesuprantame, ką jaučiame. Ir tai nėra naujiena. Psichoterapeutai teigia, jog esame išmokyti slėpti savo jausmus. Nerodome savo emocijų vien dėl to, kad mūsų elgesys būtų tinkamas ir kad išvengtume konfliktų.

  Žmonės baiminasi, kad dažnai jų išgyvenami jausmai yra netinkami, beprotiški ir neteisingi. Jie bijo būti atstumi, įvertinti kaip kvailiai ar reiklūs žmonės. Kai jaučiasi liūdni ar išsigandę, mano, kad yra silpni, tad jie vengia šių emocijų. O kartais net ir ignoruoja šiuos jausmus, nes tiki, kad neturėtų taip jaustis.

  Kas yra jausmai

  „Jausmai yra sudėtingi, mes juos įsivaizduojame su nerimu ar netgi įtarimu, tačiau iš tikrųjų jie yra be galo svarbūs ir vertingi.“

  Jausmai yra sudėtingi, mes juos įsivaizduojame su nerimu ar netgi įtarimu, tačiau iš tikrųjų jie yra be galo svarbūs ir vertingi.

  Emocijos – atoveiksmis, kuris apima interpretacijas, fizinius jausmus bei galimybę veikti. Pavyzdžiui, kai jaučiatės išsigandę, galite pagalvoti, kad patekote į pavojų – jūsų širdis ima dažniau plakti, pradedate prakaituoti, jaučiatės verčiamas išsilaisvinti.

  Susitvarkyti su savo emocijomis yra be galo sunku. Visi turime gynybinius skydus, kurie iškreipia ar pakeičia emocinę reakciją. Psichoterapija padeda nusimesti savo skydus ir priimti tikrąsias emocijas.

  Registracija pokalbiui su psichologu

  Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Susisieksime dėl registracijos patvirtinimo.


   Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.