Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Blog

Lengvosmintys.lt / Asmeninis tobulėjimas  / Kodėl verta dalintis emocijomis?

Kodėl verta dalintis emocijomis?

Kodėl verta dalintis emocijomis?

Labai dažnai žmonės, jaučiantys stresą, tiesiog kalba apie savo jausmus. Štai keletas priežasčių, kodėl verta dalintis savo emocijomis:

 

1. Pamatysite situaciją kitu kampu

Žmonės, kurie nežino tikslios situacijos ar problemos, gali į ją pažiūrėti kitu kampu. Jaučiant stresą jūsų mąstymas apsiniaukia ir galite nepamatyti akivaizdaus sprendimo būdo. Kalbant su kažkuo, nesvarbu, ar tai draugas, kolega ar profesionalas, išgirsite kito žmogaus įžvalgas dėl jus kamuojančios problemos, o tai gali paskatinti sumažinti jaučiamą stresą ir imtis spręsti problemas.

Atsiskyrimas arba ryšio su artimaisais bei draugais nebuvimas gali tik dar labiau pakenkti jūsų savijautai.

2. Neatsiribosite – sukursite atvirus ir tvirtus santykius

Socialinis gyvenimas yra be galo svarbus mūsų savijautai ir sveikatai. Pokalbis su draugais, šeima ar kolegomis padės sukurti stiprius ryšius ir suteiks pasitikėjimo jausmą. Sukūrus tvirtus santykius,  bus lengviau išsipasakoti apie savo jausmus. Atsiskyrimas arba artimo ryšio nebuvimas tik dar labiau kenkia jūsų savijautai.

 

3. Suprasite, kada reikia kreiptis į profesionalą

Stresas – normali mūsų gyvenimo dalis, tad pokalbis su draugu ar kolega gali būti naudingas, tačiau kartais tokie pokalbiai padės jums suprasti, kad jau per sunku susidoroti su stresu ir neigiamomis emocijos. Galbūt ėmė kankinti nerimas ar depresija. Tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į psichologą, kuris padės pasijusti geriau.

4. Svarbiausia – formuoti naujus įpročius

Kai jaučiame stresą ir spaudimą iš šalies, į situacijas reaguojame kitaip, o tos reakcijos neigiamą poveikį daro ne tik mums, bet ir draugams, šeimai bei kolegoms. Jūsų reakcijai į stresą įtakos turi dietos, mankštos, alkoholis, kofeinas ar rūkymas. Beveik visi jie turi ilgalaikį neigiamą poveikį jūsų sveikatai ir savijautai.

Stresas – normali mūsų gyvenimo dalis, tačiau jei jaučiate, kad problema ima gilėti, apninka nerimas ir depresyvios mintys – nedvejokite ir užsirašykite pokalbiui pas psichologą.

Registracija pokalbiui su psichologu

Žinutės langelyje nurodykite Jums tinkamą datą ir laiką. Susisieksime dėl registracijos patvirtinimo.


Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.